درباره

کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی(ارتوز و پروتز) آوای سلامت

بیشتر بدانیم...

مجموعه آوای سلامت از سال 1400 با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت و با رویکرد درمان مشکلات بیماران ارتوپدیک ایجاد گردید و در زمینه‌های مختلفی از جمله پیشگیری، تشخیص و درمان ارائه خدمت می‌نماید؛ و از همان ابتدا با هدفی متفاوت و قدرتمند تر از سایر مراکز، درخشش و توانایی خود را ثابت کرده است. این مرکز با سرویس دهی بیش از هزاران کفی، صندل و کفش طبی با تکنولوژی اسکن کف پا(فوت پرشر-استاتیک و داینامیک) و همچنین طراحی و ساخت توسط دستگاه CNC گام مهمی در راستای ارتقای سلامت مردم عزیز و شریف قم برداشته است.

این مجموعه تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع ارتوزهای مختلف شامل انواع کمربندهای طبی (lso , tlso)؛ زانوبندهای طبی (knee cage)، بریس های اندام های تحتانی، فوقانی و ستون فقرات (میلواکی، کایفولوژیک، بوستون، afo ,kafo ,hkafo) و همچنین پروتز و اندام های مصنوعی آماده مشاوره و ارائه خدمات می باشد تا نیاز افراد دارای محدودیت های خاص جسمی – حرکتی مرتفع گردد.

خدمات پاپزشکی و ارتوپدی در علم پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد زیرا به استقلال و کارایی فرد در جامعه کمک می کند که نتیجه آن حس مفید بودن در جامعه است. خدمات ارتوپدی و پاپزشکی تحت نظر متخصص ارتوز و پروتز در این زمینه انجام می‌شود. اسکن کف پا، ساخت قالب گچی، ساخت انواع اعضای مصنوعی، ساخت کفی، کفش و صندل طبی بصورت اختصاصی برای هر نفر و در نهایت آموزش بیمار جهت مراقبت از خود و ارائه تمرینات حرکات اصلاحی، بر عهده کارشناسان متخصص کلینیک می باشد؛ که به طور کامل و با نهایت دقت با بهره‌گیری از آخرین متدها و تجهیزات پیشرفته در کلینیک آوای سلامت انجام می‌گیرد.

موسسه ارتوپدی فنی آوای سلامت با داشتن تجربه فراوان در حوزه مراقبت و درمان بدشکلی های پا و همچنین ایجاد زیرساخت های قوی، در حال حاضر با تمرکز ویژه، در حوزه درمان مشکلات و انحرافات کف پا، زانو و ستون فقرات فعالیت می کند. موسسه ما جز معدود موسسه های ارتوپدی فنی در ایران می باشد که محصولات اختصاصی و سفارشی را با بالاترین دقت و در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. به گونه ای که افرادی که به هر دلیل نمی توانند از کفش های معمولی استفاده کنند ( به علت بدشکلی هالوکس والگوس، مفصل شارکو در اثر دیابت، کوتاهی یکی از اندام ها، تورم رویه پا، بی ثباتی مچ پا، خارپاشنه، درد کف پا، زانوی ضربدری، زانوی پرانتزی) می توانند پس از مراجعه به کلینیک و بعد از معاینه توسط درمانگران و متخصصان ارتوز و پروتز، کفش مناسب خودشان را، پس ازاسکن کف پا و اندازه گیری های اختصاصی (و گاهی قالبگیری) استفاده نمایند.

جهت مشاوره رایگان با متخصصین کلینیک آوای سلامت با شماره های زیر در تماس باشید